O nas

Kancelaria odszkodowawcza Cito Plus to Twój pełnomocnik w każdej sprawie
20140301_132612

Jeżeli w Twoim życiu pojawił się problem, a po głowie plącze się słowo odszkodowanie, to znaczy, że Twoja obecność tutaj nie jest przypadkowa, lecz wynikiem świadomych poszukiwań. To znaczy, że zdarzyło Ci się coś, czego nie brałeś pod uwagę, nie planowałeś i nie byłeś na to przygotowany. Nie rób sobie wyrzutów. Wypadek zaskakuje każdego – taka jego natura. Twoja obecność tutaj pozwala przypuszczać, że masz kłopoty, których nie potrafisz rozwiązać, pytania, na które nie znasz odpowiedzi i wątpliwości, które chciałbyś rozwiać. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Z pewnością potrafimy Ci pomóc!

Działamy na terenie całej Polski, w tym ze szczególnym uwzględnieniem terenu dolnego śląska:

Bolków – Bolesławiec – Świdnica – Wałbrzych

Warszawa – Jelenia Góra – Częstochowa – Wrocław – Trzebnica – Karpacz – Jawor – Legnica

Z nami wszystko jest jasne! Jesteśmy spółką prawa handlowego, naszym celem jest dodatni wynik biznesowy oraz zawodowy sukces. Dla Ciebie, to gwarancja, że dokładamy należytej staranności, przy prowadzeniu spraw! Do Twojej dyspozycji pozostaje gruntowna wiedza i doświadczenie naszych prawników. Powierzone nam sprawy wdrażamy do realizacji już w ciągu pierwszego tygodnia po dostarczeniu przez Ciebie dokumentacji. Opracowaliśmy procedury, które powodują, że czas oczekiwania na odszkodowanie, skraca się do minimum a jego wysokość, o którą dla Ciebie zawalczymy, to zawsze maximum! Żaden krok, jaki podejmujemy prowadząc Twoją sprawę, nie jest przypadkowy. Jesteśmy profesjonalni.

Mamy wspólny cel:   Twoje odszkodowanie to nasza prowizja!

Nasze wzajemne zobowiązania regulują umowy, których treść jest zrozumiała, czytelna i pozbawiona tzw. „kruczków”. Gwarantujemy dostęp do informacji bezpośrednio od prowadzącego prawnika, na każdym etapie sprawy. To Ty wybierasz jego formę i częstotliwość. Jeśli czegokolwiek nie wiesz, nie rozumiesz, czujesz się zagubiony w przepisach – pytaj!

Po to nas wynająłeś!!